fbpx

Zwroty i Gwarancja

Zwroty

Jeśli nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, napisz mejla na adres kontakt@elemeno.pl. Nie musisz nic wyjaśniać, ale chcielibyśmy wiedzieć dlaczego, by poprawić nasz produkt. Zwrotu płatności dokonamy w taki sam sposób, jaki został użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazisz zgodę na inne rozwiązanie.

Gwarancja

Staramy się przekazać w Twoje ręce produkt najwyższej jakości i pozbawiony wad fabrycznych. Standardowy okras gwarancji wynosi 2 lata, jeśli w tym czasie nasz produkt np. przestanie wyglądać czy funkcjonować prawidłowo, napisz do nas mejla na adres kontakt@elemeno.pl wyślij zdjęcie i napisz m.in. zwięzły opis wady, okoliczności (w tym datę) jej wystąpienia, Twoje dane, oraz żądanie w związku z wadą towaru.
Elemeno ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie, uważa się, że żądanie Klienta jest uzasadnione.

Proszę pamiętać że uszkodzenia powstałe w skutek użytkowania produktu nie będą objęte gwarancją, jednak w Elemeno dbamy o dobre odczucia związane z naszą firmą, produktami, a także myślimy o środowisku naturalnym, dlatego oferujemy możliwość napraw produktów. Napisz na kontakt@elemeno.pl i wszystko ustalimy.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym regulaminie

X