fbpx

Prezentujemy ciepłe spodnie EVO

Dzisiaj jest kolejny dzień października, kiedy to pogoda nas dosłownie rozpieszcza. Jest naprawdę ciepło, słonecznie, po prostu bajka. Niestety taka pogoda nie będzie trwała wiecznie i trzeba się szykować do nadchodzących chłodnych dni. Dlatego oficjalnie ogłaszamy, że można już kupić nasze spodnie EVO, albo inaczej „Portki Elemeno” 🙂

Spodnie EVO zostały wykonane z tego samo solidnego, membranowego Soft Shella co kurtka Camaro S. Na pupie i pośladkach wszyliśmy wzmocnienia z wodoszczelnego, mocnego materiału. Są dokładnie w tych miejscach, gdzie nasze dzieci niszczyły spodnie najbardziej.

Jesteśmy szczególnie zadowoleni z konstrukcji pasa. Dodatkowe paski regulacyjne pozwolą dopasować spodnie do obwodu pasa dziecka. Spodnie nie będą się zsuwać, a podniesiony tył dodatkowo zabezpieczy plecki. Pas jest wyższy niż w większości spodni, przez co lepiej leży i nie tworzy miejsc ucisku.

Na dole nogawki od wewnętrznej strony zainstalowaliśmy gumkę ze stoperem, dzięki czemu możemy dopasować obwód nogawki tak, by dolegał idealnie do buta dziecka. Dodatkowo spodnie wyposażone są w regulowaną gumę podtrzymującą but, dzięki której do buta nie naleje się woda czy wpadnie śnieg. Można ją również ściągnąć gdy nie będzie nam potrzebna.

Wszyliśmy też pętelkę do zawieszenia spodni na haczyku, niby oczywista oczywistość, ale bardzo ułatwia suszenie spodni. Spodnie zostały wykonane z materiałów wodoodpornych, ale nie są całkowicie wodoszczelne, gdyż nie mają podklejanych szwów. Jednak bez obaw, wystawione na działanie wody wytrzymają bardzo, bardzo długi czas, wiemy bo sami sprawdziliśmy!

Spodnie EVO świetnie się komponują z nasz kurtką Camaro S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X